Zevk suyu iç çamaşırdan geçip hamile bırakır mı?

Partnerimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik,bende iç çamaşırı vardı,partnerim çıplaktı,boşalma kesinlikle olmadı fakat zevk suyundan dolayı iç çamaşırım tamamen sırılsıklam oldu,zevk suyu iç çamaşırından geçebilme yetisine sahip midir? Risk var mıdır? Bakireyim..

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden gebelik oluşma ihtimali yoktur.Zaten zevk suyunda sperm bulunma ihtimalide azdır.