Sevgilim sürtünmeden sonra 3 defa adet gördü gebe olabilir mi?

Bir kere daha sormuştum ama artık psikolojim bozuluyor kız arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik 3 ay olacak 15 gün sonra 3 kere adet gördü diyeceksiniz adet gördüyse olmaz diye ama üstüne görme falan olabilir mi? lütfen yardım edin içimde ki korkuyu aşamıyorum birde son olarak hamile olsa anlaşılır mıydı?

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görmeyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.