3 defa adet şeklinde kanamam oldum.

merhaba bakire bir bayanım.14 şubatta erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim .üstüme boşaldı. sonra 3 defa adet şeklinde kanamam oldum.sonra aşırı bir akıntı oldu kasıklarda ağrı,karın ağrısı,şimdi göğüslerde,karında şişme ve ağrı var evde 2 test yaptım ama olumsuz cıktı.hamile olabilirmiyim

Tahlil.com Cevabı : Adet görmeniz ve evdeki testlerin negatif çıkması hamile olmadığınızı düşündürüyor ama emin olmak istiyorsanız kan testi yaptırmanız gerekli. Diğer şikayetleriniz için bir kadın doğum uzmanına başvurmalısınız.