61 yaşında bir kadınım bel boşluklarında ağrı sebebiyle üroloji doktoruna gittim tam idrar tahlil sonuçlarında lökosit değeri: 14, eritrösit değeri: 5 çıkt

Merhaba 61 yaşında bir kadınım bel boşluklarında ağrı sebebiyle üroloji doktoruna gittim tam idrar tahlil sonuçlarında lökosit değeri: 14, eritrösit değeri: 5 çıktı rnbunun üzerine idarar kültürü yapıldı idrar kültürü sonucunda da üreme saptanmadı bu durumda ne yapmam gerekirrn yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültüründe üreme yok ise bir enfeksiyon yok anlamına gelir.Ancak şikayetleriniz devam eder ise, bir üroloji doktoruna başvurunuz.Başka ilave tahliller de isteyebilir.Ancak tabii ki, idrar tahlil sonuçlarında lökosit değeri: 14rn eritrösit değeri: 5 normal sonuçlar değil.