Analdan veya vajinadan yaşanılan ilişkide boşalma olmadığı halde adet geçikmesi normal mıdır ?

Analdan veya vajinadan yaşanılan ilişkide boşalma olmadığı halde adet geçikmesi normal mıdır ? Normalse kaç gun gecikir ? Diğer sorum ise bakire olan biri boşalabilir mi ? İlginize simdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesinin farklı nedenleri olabilir. Devam ederse ilgili doktora başvurmalısınız. Hymen yapısı ve orgazm olmanın bir ilişkisi yoktur.