Bu gün doktora gittim ve gebelik kan testi yaptırdım. sonuç 32,57 bu ne anlama geliyor ?

Merhaba. Bu gün doktora gittim ve gebelik kan testi yaptırdım. sonuç 32,57 bu ne anlama geliyor çokmu düşük sizce. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 32,57 çıkan Beta HCG değeri hamilelik lehinedir, ultrason muayenesi ve sonraki tahliller için bir kadın doğum uzmanına başvurun