Doktor bey biz 2yıılık evliyiz ve aşılama yaptırdık aşılamada kullanılan eşimin semen örnegi sonuçlarını değerlendirebilirmisiniz ?

Doktor bey biz 2yıılık evliyiz ve aşılama yaptırdık aşılamada kullanılan eşimin semen örnegi sonuçlarını değerlendirebilirmisiniz ?sizce olabilcek değerlermi yoksa boşa beklemiyeyimmi?şansım varmı?yıkama sonrası_spermsayısı-57mil. progresif motilite-(%+4-0) (%+3-55)(%+2-39)(+%1-6 ) molilite-%94

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bu bilgiler yeterli değil değerlendirme için,sperm şekli,miktar,ph gibi başka parametrelere de ihtiyaç var