Zevk suyu vajinama yakın bir yerime geldi.Hamile kalır mıyım?

Merhaba erkek arkadaşımla 1 hafta önce bir şeyler yaşadık fakat ilişkiye girmedik ve bakireyim sadece Biraz yakınlaştık altında Boxeri varken zevk suyu vajinama yakın bi yerime geldi ama sanki iç çamaşırımda da ıslaklık vardı. Zevk suyunun vajinama sizmis olma ihtimali var mıdır acaba boxerden? Ve o gün adetimin bitiminden 1 gün sonrasıydı. Şuan kahverengi akıntı gelmeye başladı hamile olma gibi bir ihtimal söz konusu olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durum gebelik oluşması için yeterli değildir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.