Erkek arkadaşımla sadece birbirimize dokunduk benim vajinama dokunup kendi cinsel organına sürdü.Hamile olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla sadece birbirimize dokunduk benim vajinama dokunup kendi cinsel organına sürdü bunu iki kere tekrar etti zevk suyu geldi mi ? Vajinama deydi mi ?Bilmiyoruz ama sonra hemen islak mendille sildim ella kullandım daha sonra hamil miyim?

Tahlil.com Cevabı : Meninin vajinaya teması olmadığı sürece hamilelikten bahsedemeyiz.Ella kullanmanızda gebeliği engelleyecek bir etkendir.Bu konuda detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.Tıklayınız.