İdrar tahlilini yorumlar mısınız? Doktorların bilgi vermeye ya zamanı yok ya da gerek görmüyorlar özele gidecek paramızda yok.Teşekkürler.Verdiğiniz hizmet çok önemli

idrar tahlil sonucu:eritrosit 13/hersahada /renk sarı,dansite 1.014,Ph 5.0,nitrit negatif,glukoz keton protein bilirubin /negatif,lokosit 2/her sahada.Sol kol ve ayağımda ağrılı karıncalanma gece en 3 kez tuvalate kalkma yorgunluk var.Film de 3 adet taş görünüyor.Lütfen yorumlar mısınız?Ssigorta doktorlarının bilgi vermeye ya zamanı yok yada gerek görmüyorlar özele gidecek paramızda yok teşekkürler verdiğiniz hizmet çok önemli

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili bulgularınız da filmdeki taşların varlığını destekliyor.Bu aşamada herhangi bir üroloji uzmanına başvurmanız gerekli.Sizi taş kıran merkezlere sevkedebilirler.Veya daha başka tahliller isteyebilirler.