Kan testi sonucu:WBC 12.2,NEUT 8.1 , demir 83,demir bağlama kapasitesi 229,total kolestrol 225 çıktı Son günlerde herhangi bir gripal enfeksiyon geçirmedim.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

Kan testi sonucu:WBC 12.2,NEUT 8.1  , demir 83,demir bağlama kapasitesi 229,total kolestrol 225 çıktı Son günlerde herhangi bir gripal enfeksiyon geçirmedim.Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz yüksek çıkmış. Nötrofil yüzdenizin de yüksekliği bakteriyel bir enfeksiyon geçirdiğinizi gösteriyor. Gribal bir enfeksiyon düşünmüyorum.Demir bağlama kapasiteniz de bir miktar düşük.