Kan testlerimi yorumlar mısınız?MCV 99.4,MCH 33.5,RDW 13.8,PLT 211,MCHC 33.7

HOCAM 2GÜN ÖNCE DEVLET HASTANESİNDE DOKTOR KAN TAHLİLİ İSTEDİ,YAPILDI FAKAT DOKTOR İZİNE GİTMİŞ TAHLİLİN NETİCESİNİ ÖGRENEMEDİM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM YAŞIM 59 AYAK BİLEGİMİN ÖN KISMINDA BİR AGRI VARDI AYAGIMI BÜKÜNCE SIZLAMA YAPIYORDU ŞİŞLİK MORARTI YOKTU.DEGERLERİ YAZIYORUM.MCV 99.4,MCH 33.5,RDW 13.8,PLT 211,MCHC 33.7

Tahlil.com Cevabı : Gönderdiğiniz kan testi sonuçlarında bir anormallik gözükmüyor.Ayak rahatsızlığınız için Fizik Tedavi veya Ortopedi doktoruna muayene olabilirsiniz.