Sari cisim denilen seyin kist izlenimi verebilecegi soyleniyor.iliskiden 11hafta sonra doktor kist var dedi

Sari cisim denilen seyin kist izlenimi verebilecegi soyleniyor.iliskiden 11hafta sonra doktor kist var dedi ama bir hafta sonra baska doktor kist yok dedi. Sizce neden olabilir? Kist var denilen zaman ultrasndn once çisim vardi ondan olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda size en doğru bilgiyi muayenenizi yapan ve ultrasonunuzu izleyen doktorunuz vermelidir.Buradan sizi muayene etmeden sağlıklı bir bilgi veremeyiz.