Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık vajinal bölgemin üstüne boşaldı.Hamile kalır mıyım?

Erkek arkadaşımla sürtünerek ilişki yaşadık vajinal bölgemin üstüne boşaldı ertesi gün hapı kullandım bir kaç gün stresten dolayı adetim gecikti ama normal bir şekilde ağrılı kırmızı renginde normal gün kadar adet oldum son gününde kahverengi akıntı geldi bu bir hamilelik belirtisi mi?

Tahlil.com Cevabı : Gecikmeli de olsa adet kanaması yaşadıysanız hamilelikten söz edilemez.