Erkek arkadaşmla adet olurkn arkadn ilişkye girdik sonra erkek arkadaşm kalçamn üstüne boşaldı ?

 Erkek arkadaşmla adet olurkn arkadn ilişkye girdik sonra erkek arkadaşm kalçamn üstüne boşaldı ben alttan vajinama sıvı gelmesin diye tutuydum sonra elimi cektigimde bi sıvı gelmişti vajinamdan gelmişte olabilr bilmyorum şuan adet olamıyrum strestnmi

Tahlil.com Cevabı : Stres  kaynaklı bir gecikme olabilir. Sakince bir süre daha regl dönemini beklemenizi gecikme devam ederse gebelik testi yaptırmanızı öneririz.