İlişkinin üzerinden 4 ay geçtikten sonra anti hıv testi yaptırdım. sonuç; hıv 1 / hıv 2 : 1,0 pozitif ?

merhaba hocam ben ilişkinin üzerinden 4 ay geçtikten sonra anti hıv testi yaptırdım.sonuç;hıv 1 / hıv 2 : 1,0 pozitif birimi : s/coburdaki pozitif nedir hocam tahlili yapan kız negatif dedi ama anlayamadım.

Tahlil.com Cevabı : Pozitifin ne demek olduğunu bilmiyorsanız, size nasıl açıklayabiliriz ki, müsbet de diyebiliriz